Tworzenie stron internetowych

Współpraca z Nami daje Ci pewność profesjonalnego wykonania zleconej usługi.

W społeczeństwie informacyjnym strona internetowa stała się głównym narzędziem marketingu i skutecznego pozyskiwania klienta. Jej posiadanie to standard dla wielu firm, dlatego w dążeniu do osiągnięcia sukcesu i zaistnienia w wirtualnej rzeczywistości niezbędne jest posiadanie strony niepowtarzalnej pod względem graficznym ale również funkcjonalnej.

Jeśli chcesz podnieść swoje zyski, zainwestuj w profesjonalnie zaprojektowaną i wykonaną stronę WWW i skontaktuj się z Nami!

Doskonała komunikacja z Firmą, profesjonalne doradztwo, solidne i kompleksowe podejście do zagadnień to główne powody dla których nasza współpraca trwa do dzisiaj

Marek Mazur, Studio Kreatywne Synergia S.C.

Etapy wykonania strony internetowej:

 1. Myślisz o wykonaniu strony internetowej ? Zadzwoń lub napisz wiadomość.
  Poznamy Twoje oczekiwania i przygotujemy najlepsze rozwiązanie.

 2. Omówimy koncepcję strony - funkcjonalność, projekt graficzny i technologię wykonania strony.
  Na tym etapie potrzebujemy szczegółowych informacji na temat Twojej firmy.

 3. Przygotujemy projekt graficzny strony
  W pierwszym etapie projektujemy stronę główną serwisu i wprowadzamy poprawki do projektu. Następnie wykonujemy pozostałe projekty podstron - w zależności od potrzeb: podstrona tekstowa, podstrona kontaktu, lista produktów, karta produktu i inne elementy.

 4. Kodowanie i prezentacja strony
  Wszystkie strony które wykonujemy są oparte na systemie zarządzania treścią (CMS) - odstępstwem od tej reguły mogą być proste e-wizytówki, jednak w przypadku stron firmowych rekomendujemy CMS- system pozwala na późniejsze  samodzielne wprowadzanie nowych treści lub ich modyfikowanie.

 5. Umieszczenie strony na serwerze
  Na tym etapie szkolimy również administratora strony z obsługi systemu. Dla wszystkich nowych klientów oferujemy również gratis promocyjne kupony Google AdWords na kwotę 250zł!

Co otrzymujesz:

 1. Indywidualny projekt graficzny
  Każda strona którą wykonujemy posiada unikalny projekt graficzny, tak aby była najbardziej dostosowana do Państwa potrzeb i oczekiwań

 2. Strona z systemem zarządzania treścią
  Każda wykonana przez nas strona posiada system zarządzania treścią, dzięki któremu w łatwy sposób dodasz nowe podstrony, treści, aktualności itp.

 3. Potrzebne funkcjonalności
  W zależności od potrzeb wdrażamy różne moduły np: aktualności, katalog produktów, wersje językowe, newsletter, kalendarz wydarzeń, wyszukiwarkę, forum, blog itp. możliwości jest bardzo dużo.

 4. Formularz kontaktowy, mapa dojazdu, statystki oglądalności
  To nieodłączne elementy każdej strony

 5. Szkolenie z obsługi systemu CMS
  Po wdrożeniu strony przeprowadzimy szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią

 6. Bezpłatny hosting strony firmowej
  Wszystkim klientom proponujemy utrzymanie strony firmowej przez pierwszy rok na naszym serwerze. Bezpłatnie

 7. Kupon Google Adwords
  Jesteśmy uczestnikami programu Google dla Agencji. Dzięki temu programowi naszym klientom możemy oferować darmowe kupony promocyjne na reklamę w Google AdWords. Gdzie po wydaniu 100 zł. na reklamę klient otrzymuje 250 zł. na dalsze promowanie strony w usłudze Google AdWords. Firmom które skorzystają z tej możliwości bezpłatnie zakładamy kampanię i ustawiamy reklamy w Google.