Sklepy internetowe

Sklep internetowy to rozbudowana aplikacja internetowa. Ważna jest jego przejrzystość oraz prosta obsługa, aby kupujący nie napotkał żadnych trudności w dokonaniu zakupu on line. Zrobimy dla Ciebie sklep, gdzie ładowanie się poszczególnych podstron będzie błyskawiczne. Dopracujemy stronę pod każdym względem tak aby wyróżniała Twoją Firmę na tle konkurencji.

Ze względu na zróżnicowany asortyment wynikający ze specyfiki branży, priorytetem jest ustalenie optymalnego rozwiązania , które przełoży się na prosty i intuicyjny proces składania zamówienia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Ostateczna koncepcja sklepu jest wynikiem analizy potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Etapy projektowania sklepu internetowego

  1. Zapoznanie się z głównym profilem firmy i zebranie szczegółowych informacji nt. branży firmy

  2. Opracowanie strategii sklepu internetowego

  3. Wybór optymalnej technologii do wdrożenia sklepu

  4. Wykonanie projektu graficznego sklepu

  5. Wdrożenie sklepu internetowego, wybór firmy składania zamówień, płatności, dostawy

  6. Wykonanie testów mających na celu analizę optymalnego działania sklepu

  7. Instalacja i uruchomienie sklepu internetowego na serwerze

Tworząc sklep internetowy naszym priorytetem jest aby sklep był:

  1. po pierwsze - intuicyjny, tj. prosty w obsłudze. Wyszukiwanie produktu, rejestracja, finalizowanie zakupu, wybór płatności i dostawy nie będzie skomplikowane dla klienta

  2. po drugie - przejrzysty. Przygotowana szata graficzna sklepu i każda podstrona musi być lekka dla oka. Asortyment precyzyjnie usystematyzowany według wybranych cech lub kategorii. To pozwoli na łatwe poszukiwanie asortymentu którym jest zainteresowany Klient.

  3. po trzecie sklep łatwy w zarządzaniu. Na etapie projektowania sklepu dokładnie analizujemy strukturę danych i późniejszą ich aktualizację. Samodzielnie będziesz mógł zarządzać produktami w swoim sklepie internetowym.