Kodowanie projektów graficznych

5 agencji reklamowych z którymi stale współpracujemy od więcej niż 4 lat.
Dla których zakodowaliśmy 226stron internetowych a ponad 70% wdrożyliśmy do systemu zarządzania treścią.

Od 7 lat specjalizujemy się w kodowaniu i wdrażaniu stron internetowych dla innych agencji reklamowych.

Przez ten czas wypracowaliśmy najwyższe standardy i efektywny sposób pracy, pozwalający dostarczać naszym klientom najwyższej jakości kod w możliwie krótkim terminie. Dowodem wysokiej jakości naszych usług jest stała grupa klientów zlecających nam kodowanie stron. Z kilkoma agencjami współpracujemy nieprzerwanie od ponad 5 lat realizując dla nich kilkadziesiąt projektów rocznie.

Podejmujemy się realizacji bardzo rozbudowanych projektów (sklepów, portali) składających się z wielu różnych szablonów.

Wdrażamy strony responsywne. Jeśli posiadasz projekt strony przygotowany tylko na komputery - na jego podstawie możemy zaproponować również wdrożenie wersji responywnej strony. Wybierając to rozwiązanie oszczędzisz czas i pieniądze potrzebne na przygotowanie osobnych projektów na tablety i smartfony - otrzymasz stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych.

Pisany przez nas kod jest semantyczny, kodując stronę zwracamy uwagę na to aby była przyjazna dla wyszukiwarek, w kodzie strony umieszczamy dane strukturalne.

Naszą pracę optymalizujemy korzystając z najlepszych rozwiązań:

 

 • Less - dynamiczny język arkuszy stylów

  To dynamiczny język arkuszy stylów

  Przyśpiesza czas potrzebny na pisanie warstwy prezentacyjnej strony. Dzięki stosowaniu zmiennych, dziedziczenia, zagnieżdżania reguł i funkcji - umożliwia błyskawiczną zmianę wyglądu elementów strony. Pliki less mogą być kompilowane w czasie rzeczywistym przez przeglądarkę. My natomiast wdrażamy je tak aby działały po stronie serwera - tzn. plik less jest kompilowany do standardowego pliku css tylko wtedy gdy dokonywaliśmy w nim zmiany.

 • jQuery

  Biblioteka programistyczna dla JavaScript

  To najpopularniejszy framework który ułatwia korzystanie z JavaScriptu. Dzięki tej bibliotece możemy upiększyć stronę o takie elementy jak ruchome animacje, galerie zdjęć, dokonywać na stronie dynamicznych zmian. Za pomocą ogromnej bazy dostępnych pluginów możemy wdrożyć szeroką gamę funkcjonalności, na potrzeby projektów piszemy również własne rozszerzenia i skrypty z wykorzystaniem jQuery

 • Contao - system zarządzania trescią

  Contao - system zarządzania trescią.

  Nie jest to narządzie wykorzystywane do cięcia stron, ale jest to jeden z najlepszych systemów CMS na którym proponujemy wdrożenie kodowanych stron internetowych. Contao Open Source CMS to nowoczesny, bezpieczny, lekki i przyjazny dla wyszukiwarek system zarządzania treścią. System posiada intuicyjny interfejs użytkownika, pozwala na tworzenie rozbudowanych stron internetowych.

 • Emmet

  Narzędzie przyśpieszające pisanie kodu

  Największą zaletą tego narzędzia jest pisanie kodu za pomocą skrótów. Przyśpiesza pisanie kodu zamieniając ciąg znaków podobny budową do selektorów CSS na rozbudowaną strukturę HTML. Jest to niezbędny dodatek do naszego edytora kodu.

 • Foundation Zurb - framework CSS i JS

  Foundation Zurb - framework

  Najbardziej zawansowany framework do tworzenia frontendu responsywnych stron internetowych. Jest to projekt rozwijany od wielu lat, dostarcza wielu komponentów które przyśpieszają pracę.

 • Bootstrap - framework CSS i JS

  Bootstrap - framework

  Przyśpiesza tworzenie stron dostarczających gotowych komponentów w JavaScript i CSS. W zależności od potrzeb i wymagań klienta używany na zmianę z Foundation Zurb.