Wirtualne spacery 360°

Jeśli na swojej stronie www umieszczasz galerię zdjęć bo uważasz, że to właśnie zdjęcia promują Twój Biznes - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Pomożemy zwiększyć atrakcyjność tych zdjęć poprzez wykonanie wirtualnego spaceru po wnętrzu Firmy. Wirtualna wycieczka zbudowana ze zdjęć 360 stopni wykonana w technologii Street View to okazja aby interaktywnie i nietypowo pochwalić się wystrojem, atmosferą, ofertą i wyjątkowymi atutami miejsca.
To proste, szybkie i niedrogie rozwiązanie a stworzy nowoczesny wymiar Twojej Firmy.

Business View w Mapach Google

Business View w mapach Google

Miłosz Bauman - Rekomendowany fotograf w programie Business View w Mapach Google.

Uzyskałem tytuł rekomendowanego fotografa jako pierwsza osoba na terenie woj.podkarpackiego

  • Przeszedłem certyfikowane szkolenie Google, co pozwala zagwarantować wysoką jakość zdjęć.
  • Dbam o to, by każde wykonane zdjęcie było unikalne i podkreślało wyjątkowe cechy firmy.
  • Nie musisz się niczym przejmować – zajmuję się wszystkim od A do Z. Gotowe zdjęcia trafiają bezpośrednio do Google.

Poza wirtualnym spacerem w każdej firmie wykonuję standardowe zdjęcia

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 660 677 518 więcej informacji na stronie zdjeciafirm.pl

Oferujemy wykonanie wirtualnych spacerów w nowym programie Google. To okazja, by pokazać firmę klientom z całego świata.

Wzbogać obecność swojej firmy w Google o wysokiej jakości wirtualny spacer stworzony ze zdjęć 360 stopni i wykonany w technologii Street View.

PRZYCIĄGNIJ WIĘCEJ KLIENTÓW - Interaktywnie i nietypowo.
Dzięki technologii Street View klienci mogą łatwo obejrzeć Twoją firmę online, zanim odwiedzą ją osobiście. To świetny sposób, by pochwalić się wystrojem, atmosferą, ofertą i wyjątkowymi atutami firmy.

JAK TO POMOŻE TWOJEJ FIRMIE? - Przyciągnij nowych klientów przez Internet. Informacje o Twojej firmie będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Wirtualna wycieczka Google znacznie wydłuży czas jaki klienci poświęcą na oglądanie Twojej firmy, a tym samym firma zostanie lepiej zapamiętana.
Zdjęcia firmowe to dobre rozwiązanie dla dowolnej firmy. Sprawdzą się w przypadku restauracji, sklepu, siłowni, klubu fitness, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, ale również w placówkach oświatowych (żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie) oraz kulturalnych.

DZIEL SIĘ Z CAŁYM ŚWIATEM - Potencjalni klienci łatwo Cię znajdą.
Zdjęcia pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google, ale również na Mapach Google. Ponadto są wyeksponowane na Twojej stronie Google+.

REKOMENDOWANY FOTOGRAF - Zajmuję się wszystkim od A do Z.
Uzyskałem tytuł rekomendowanego fotografa jako pierwsza osoba na terenie woj.podkarpackiego. Przeszedłem certyfikowane szkolenie Google, co pozwala mi zagwarantować najwyższą jakość zdjęć.

ZDJĘCIA NA WŁASNOŚĆ - oprócz wirtualnego spaceru wykonam w Twojej firmie wysokiej jakości standardowe zdjęcia które otrzymasz na własność. Dbam o to, by każde wykonane zdjęcie było unikalne i podkreślało wyjątkowe cechy firmy.